Delavnica obvladovanja kriznih situacij

28.05.2024

DVKT vabi na dvodnevno delavnico "Brv čez divjo reko - obvladovanje kriznih situacij s KVT tehnikami.

Društvo za vedenjsko in kognitivno terapijo Slovenije organizira dvodnevno delavnico, na kateri bo mogoče pridobiti in uriti veščine za obvladovanje kriz znotraj okvira kognitivno-vedenjske terapije.

CILJI DELAVNICE
  • razumeti, kako pride do krize in kako ta vpliva na tiste, ki iščejo pomoč;
  • naučiti se, kako oceniti in konceptualizirati krize v okviru KVT;
  • razvijati in uriti specifične veščine KVT za preventivno in reaktivno obvladovanje kriz;
  • razpravljati o KVT intervencijah ob krizah, ki se najpogosteje pojavljajo tekom obravnave (vključno s krizami, povezanimi z anksioznimi motnjami, depresijo, somatskimi boleznimi in stanji, ki zahtevajo hospitalizacijo).
PREDAVATELJ

Dr. Daniel I. Shapiro je klinični psiholog in izredni profesor na Univerzi v Kaliforniji-Davis. Je strokovnjak na področju prakse in poučevanja kognitivno-vedenjske terapije. Njegova raziskovalna, znanstvena ter izobraževaln prizadevanja se trenutno osredotočajo na usposabljanje kliničnih strokovnjakov po vsej Kaliforniji iz KVT za psihozo in pridružene motnje ter na razvoj in uvajanje inovativnih modelov KVT.

INFORMACIJE O IZOBRAŽEVANJU
  • Kdaj: 5. in 6. 12. 2024
  • Kje: Hotel Radisson Blu Plaza, Bratislavska cesta 8, Ljubljana
  • Kotizacija: Cena izobraževanja znaša za člane DVKT Slovenije 210 , za nečlane pa 250 € (vključen DDV).
  • Prijave: preko elektronske prijavnice

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest (maksimalno število udeležencev je 90) oz. najkasneje do 20. 11. 2024.

Veselimo se druženja in upamo, da se vidimo v čim večjem številu.
Ekipa DVKT