Akreditirani terapevti

Društvo za vedenjsko in kognitivno terapijo Slovenije kandidatom, ki v skladu s standardi usposabljanja izpolnijo vse zahteve in dosežejo zahtevane kriterije, izda certifikat. Društvo s certifikatom potrjuje, da je terapevt pridobil kompetence, s katerimi v skladu z lastno strokovno in etično odgovornostjo lahko izvaja kognitivno-vedenjsko terapijo.

Seznam terapevtov po regijah

Za prikaz seznama terapevtov iz določene regije, izberite regijo:

Obalno-kraška Goriška Gorenjska Primorsko-notranjska Osrednjeslovenska Zasavska Savinjska Jugovzhodna Slovenija Posavska Koroška Podravska Pomurska
Obalno-kraška
Goriška
Gorenjska
Primorsko-notranjska
Osrednjeslovenska
Zasavska
Savinjska
Jugovzhodna Slovenija
Posavska
Koroška
Podravska
Pomurska

Pogoj za objavo strokovnjaka, ki izvaja VKT in še ni akreditiran terapevt je zagotovljen status člana DVKT Slovenije (poravnana članarina) in v celoti (z obema deloma izpita) zaključen Praktikum II. Prav tako je zaželeno, da je posameznik vključen v PIII supervizijsko stopnjo, kadar pa te možnosti nima, si mora zagotoviti  kontinuirano usposabljanje na področju VKT (pomeni najmanj dvakrat letna udeležba na intervizijskih srečanjih in/ali delavnicah/seminarjih od zaključka PII stopnje).
Posameznik se ob podelitvi potrdil s podpisom zaveže tudi k uporabi ustreznega strokovnega naziva.