22.06.2017
Kongres EABCT 2017

Pozdravljeni!

Z veseljem vam sporočamo, da smo se z organizatorji evropskega kongesa dogovorili, da bo vstop na zaključno slovesnost (sobota, 16. 9. ob 16.30) za člane slovenskega društva VKT prost. Slovesnosti bo sledil simpozij o delu slovenskih vedenjsko-kognitivnih terapevtov, ob koncu katerega bo priložnost tudi za pogovor o aktualnem stanju, izzivih in problemih vedenjsko-kognitivne terapije v Sloveniji, nekaj pozornosti pa bomo namenili tudi prihajajoči slovesnosti (23.-24. 11.) ob 20. obletnici DVKT Slovenije.

Prisrčno vabljeni!