08.02.2017
Društvo za VKT praznuje, prost dostop do Zbornika I in II

Spoštovani člani in članice Društva za VKT Slovenije -

Društvo praznuje 20 let! V teh letih se je zvrstilo mnogo Praktikumov (I, II ali III), delavnic, seminarjev, usposabljanj, intervizij,...Ponosni smo, da vsa ta leta ostajamo prostovoljno društvo, ki si prizadeva ohranjati in nadgrajevati visoke standarde usposabljanja svojih edukantov. Smo prvi in še vedno edini v Sloveniji z akreditacijsko shemo izobraževanja, ki jo potrjuje Evropska zveza za vedenjske in kognitivne terapije (EABCT).  Zahvaljujemo se vsem, ki ste z nami tlakovali pot kognitivno-vedenjskim pristopom v Sloveniji in jih postavili na mesto, kot ga zasedajo drugod po svetu. VKT ostaja eden izmed daleč najbolj preverjenih in uporabnih terapevtskih pristopov na različnih področjih dela z ljudmi.
V letošnjem letu se bo zvrstilo več aktivnosti, s katerimi bomo počastili našo okroglo obletnico, osredji dogodek pripravljamo jeseni. Za začetek pa v naslednjih povezavah lahko presenete naša dva Zbornika: Zbornik I in Zbornik II.
Hvala vsem, ki nas podpirate, ekipa DVKT