Podatki DVKT

Društvo za vedenjsko in kognitivno terapijo Slovenije (DVKT) že od leta 1997 v Sloveniji uspešno usposablja vedenjsko kognitivne terapevte - zadnjih nekaj let smo tudi edini, ki imamo standarde uposabljanja usklajene z Evropsko zvezo za VKT (EABCT), katere polnopravni član smo. Tako imajo naši slušatelji po zaključenem izobraževanju veljavno evropsko akreditacijo izobraževanja in naziv.

Ime: Društvo za vedenjsko in kognitivno terapijo Slovenije (krajše: Društvo za VKT Slovenije)
Naslov: Gotska ulica 18, 1000 Ljubljana, Slovenija
Registrski organ: Upravna enota Ljubljana
Matična številka: 1205200000
Davčna številka: SI58520821
Transakcijski račun: IBAN SI56 0201 0009 2544 077 (NLB d.d.)
Zakoniti zastopnik: Barbara Starovasnik Žagavec
e-pošta: dvktslovenije@gmail.com